Apua Apua

San Siivous Oy

Y-tunnus: 2523840-2
Käyntiosoite: Kaasukatu 2, 15520 Lahti
Finnvoice verkkolaskut: 003725238402 / OKOYFIHH

Mikäli verkkolaskutus ei onnistu laskut sähköpostilla

laskutus@sansiivous.fi

tai postitse

San Siivous Oy, Salinmäentie 43, 16310 Virenoja

Asiakaspalvelu

Vaihde

Asiakaspalvelunumero palvelee
arkisin ma-pe klo 7.30-15.30
050 558 0052

Hallinto

Jari Viitanen

toimitusjohtaja,
yrittäjä
044 040 6204
jari@sansiivous.fi

Sanna Viitanen

yrittäjä
sanna@sansiivous.fi

Työnjohto

Sini Kaukanen

työnjohtaja
porras- ja toimitilasiivous
050 478 4324
sini@sansiivous.fi

Camilla Tynjä
työnjohdon assistentti
porras- ja toimitilasiivous

050 554 7299
camilla@sansiivous.fi

Piia Järvelä

työnjohtaja
rakennus- ja loppusiivous
050 476 1453
piia@sansiivous.fi

Kerli Hintsalu
työnjohtaja
kotisiivous

050 436 4448
kerli@sansiivous.fi

Milla Härmä
asiakkuusvastaava
markkinointi, verkkokauppa

    Ota yhteyttä











    Siivous yritykselleOman kodin siivousSiivous läheiselle



    Viikko- ja ylläpitosiivousKausi- tai kertaluontoinen siivousErikoissiivous








      Haluan antaa palautetta:

      Haluan, että minuun otetaan yhteyttä palautteen johdosta