Apua Apua

San Siivous Oy

Y-tunnus: 2523840-2
Käyntiosoite: Kaasukatu 2, 15520 Lahti
Finnvoice verkkolaskut: 003725238402 / OKOYFIHH

Mikäli verkkolaskutus ei onnistu laskut sähköpostilla

laskutus@sansiivous.fi

tai postitse

San Siivous Oy, Salinmäentie 43, 16310 Virenoja

Hallinto



Jari Viitanen

toimitusjohtaja,
yrittäjä
044 040 6204
jari@sansiivous.fi



Sanna Viitanen

yrittäjä
050 558 0052
sanna@sansiivous.fi



Eerika Kaukkila

HR-vastaava
050 517 8637
eerika@sansiivous.fi

Työnjohto



Milla Härmä
asiakkuusvastaava
kotisiivous, markkinointi, verkkokauppa

050 436 4448
milla@sansiivous.fi



Sini Kaukanen

porras- ja toimitilasiivous
050 478 4324
sini@sansiivous.fi



Piia Järvelä

rakennus- ja loppusiivous
050 476 1453
piia@sansiivous.fi

    Ota yhteyttä











    Siivous yritykselleOman kodin siivousSiivous läheiselle



    Viikko- ja ylläpitosiivousKausi- tai kertaluontoinen siivousErikoissiivous








      Haluan antaa palautetta: